5 RAZY ZŁOTO, 3 RAZY SREBRO, 1 RAZ BRĄZ FINAŁY WARSZAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY

Aż 9 medali, w tym 5 złotych, 3 srebrne i 1 brązowy wywalczyły nasze reprezentantki na Finałach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży, które odbyły się w dniu 21 września 2019 w hali sportowej na Mokotowie. W zawodach udział brały najlepsze zawodniczki z warszawskich klubów, które kwalifikacje uzyskały na Mistrzostwach Warszawy w poszczególnych klasach sportowych. Nasz klub w finałach WOM reprezentowało 14 zawodniczek.

W klasie młodzieżowej można było uzyskać kwalifikację do finałów w dwóch układach (taneczny, skakanka), w klasie III w dwóch układach spośród trzech (taneczny, skakanka, obręcz). w klasie II również w dwóch układach z tym, że spośród czterech (skakanka, obręcz, piłka, wstążka) oraz w klasie I w trzech układach spośród czterech (skakanka, piłka, maczugi, wstążka).

WYNIKI:

KLASA MŁODZIEŻOWA

finał układu tanecznego

8 miejsce – Blanka Słomińska

finał układu ze skakanką

7 miejsce – Blanka Słomińska

8 miejsce – Maja Szerszenowicz

KLASA III

finał układu tanecznego

1 miejsce – Olivia Maslov

7 miejsce – Maria Aszklar

8 miejsce – Nadia Dynkiewicz

PK – Pola Świętochowska

finał układu ze skakanką

2 miejsce – Lena Wołoszczuk

3 miejsce – Maria Aszklar

8 miejsce – Pola Świętochowska

PK – Wiktoria Jaźwińska

finał układu z obręczą

1 miejsce – Olivia Maslov

2 miejsce – Lena Wołoszczuk

8 miejsce – Nadia Dynkiewicz

PK – Amelia Dolańska

KLASA II

finał układu ze skakanką

1 miejsce – Nargis Usupova

finał układu z piłką

1 miejsce – Nargis Usupova

4 miejsce – Julia Trudzik

8 miejsce – Ewa Sączek

finał układu ze wstążką

2 miejsce – Julia Trudzik

KLASA I 

finał układu ze skakanką

7 miejsce – Oliwia Skłucka

8 miejsce – Madoka Przybylska

finał układu z piłką

1 miejsce – Madoka Przybylska

5/6 miejsce – Oliwia Skłucka

finał układu z maczugami

5 miejsce – Madoka Przybylska

finał układu ze wstążką

4 miejsce – Oliwia Skłucka

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!