8 MEDALI – FINAŁY WARSZAWSKIEJ OLIMPIADY MŁODZIEŻY W KLASIE I ORAZ MISTRZOSTWA WARSZAWY W UKŁADACH ZESPOŁOWYCH

W dniu 8 listopada 2017 odbyły się finały Warszawskiej Olimpiady Młodzieży w kl. I oraz Mistrzostwa Warszawy w układach zespołowych. W zawodach udział brały najlepsze juniorki z warszawskich klubów, które kwalifikacje uzyskały w Mistrzostwach Warszawy odbywających się w październiku oraz zbiorówki z warszawskich klubów. Nasz klub indywidualnie reprezentowały: Adrianna Zamirska, Oliwia Skłucka, Karolina Tomaszewska i Wiktoria Matuszczak natomiast w układach zespołowych: kl. III – Nargis Usupova, Dominika Włodarczyk, Julia Trudzik, Weronika Siedzioch, Pola Stefańska, Sofija Nashchańska; kl. młodzieżowa – drużyna I – Joanna Szczygieł, Nadia Dynkiewicz, Hanna Staszewska, Ewelina Irek, Lena Wołoszczuk, Ewa Sączek; drużyna II – Blanka Słomińska, Maja Szerszenowicz, Pola Świętochowska, Amelia Dolańska, Matylda Kacperska, Antonina Peplińska.

Wyniki:

finał z obręczą

Adrianna Zamirska – miejsce 2

Karolina Tomaszewska – miejsce 4

Wiktoria Matuszczak – miejsce 7

finał z piłką

Adrianna Zamirska – miejsce 3

Oliwia Skłucka – miejsce 4

Karolina Tomaszewska – miejsce 5

finał z maczugami

Adrianna Zamirska – miejsce 1

Oliwia Skłucka – miejsce 3

Wiktoria Matuszczak – miejsce 8

finał ze wstążką

Oliwia Skłucka – miejsce 3

Karolina Tomaszewska – miejsce 5

układy zespołowe

kl. III – miejsce 1

(Nargis Usupova, Dominika Włodarczyk, Julia Trudzik, Weronika Siedzioch, Pola Stefańska, Sofija Nashchańska)

kl. młodzieżowa

miejsce 2

(Joanna Szczygieł, Nadia Dynkiewicz, Hanna Staszewska, Ewelina Irek, Lena Wołoszczuk, Ewa Sączek)

miejsce 3

(Blanka Słomińska, Maja Szerszenowicz, Pola Świętochowska, Amelia Dolańska, Matylda Kacperska, Antonina Peplińska)

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.