DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POLSKI JUNIOREK I SENIOREK

W dniach 16 – 17 listopada 2019 r. w Rumii odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski Juniorek i Seniorek. W kategorii juniorek nasz klub reprezentowały 4 zawodniczki: Nargis Usupova, Julia Trudzik, Aniela Jędrak i Madoka Przybylska a w kategorii seniorek również 4 zawodniczki: Adrianna Zamirska, Alisa Panova, Anna Szczygieł i Oliwia Skłucka.

W kategorii juniorek nasza drużyna zajęła 3 miejsce a w skład brązowej drużyny weszły: Nargis Usupova, Julia Trudzik i Madoka Przybylska.

W kategorii seniorek drużyna w składzie Adrianna Zamirska i Oliwia Skłucka zajęła 4 miejsce natomiast drużyna w składzie Alisa Panova i Anna Szczygieł zajęła 8 miejsce.

Warto zaznaczyć, iż Adrianna Zamirska na zawodach zdobyła klasę Mistrzowską !

Ponadto podczas zawodów odbyło się podsumowanie Pucharów Polski Juniorek i Seniorek i tak w klasyfikacji juniorek Madoka Przybylska zajęła 8 miejsce w układzie ze wstążką a w klasyfikacji seniorek Adrianna Zamirska zajęła 8 miejsce w układzie z maczugami.

Ogromne gratulacje!