IRINA CUP 2020 oraz IMP i DMP SENIOREK

Wszystkich sympatyków gimnastyki artystycznej serdecznie zapraszamy na XII Międzynarodowy Turniej „Irina Cup” oraz  „Warszawska Syrenka” który wyjątkowo w tym roku odbędzie się w grudniu (w dniach 11-13 grudnia 2020). Ponadto w tych dniach zostaną rozegrane również Indywidualne Mistrzostwa Polski oraz Drużynowe Mistrzostwa Polski.

Rozgrywane już po raz 12 Międzynarodowe Zawody Gimnastyki Artystycznej IRINA CUP to jedna z najbardziej prestiżowych imprez tej dyscypliny sportu w Polsce. W tym roku turniej Irina Cup z uwagi na zaistniałą sytuację związaną z pandemią został przeniesiony z kwietnia właśnie na grudzień i również w związku z tym zawody odbędą się bez udziału publiczności.

Wszystkich kibiców zapraszamy do oglądania zawodów dzięki transmisji on-line na stronie https://www.rell.tv/wp/event/irina-cup-2020/

SERDECZNIE ZAPRASZAMY