Kadra trenerska

Sukcesy naszych zawodniczek nie byłyby możliwe gdyby nie zaangażowanie, poświęcenie i ciężka praca kadry trenerskiej. Nasz doświadczony, wykwalifikowany i ambitny zespół szkoleniowców złożony jest z byłych zawodniczek. Współpracujemy również z wieloma trenerami
i choreografami z innych klubów z kraju i z zagranicy.

IRINA LORTKIPANIDZE

trener koordynator

Trener kl. I gimnastyki artystycznej, magister wychowania fizycznego i sportu z przygotowaniem pedagogicznym. Sędzia brevet Międzynarodowej Federacji Gimnastyki (FIG) od 2001 r. Sędzia Igrzysk Olimpijskich “Pekin 2008. Członek komisji do spraw sędziowskich sekcji gimnastyki artystycznej PZG. Od 1989 roku trener – konsultant Kadry Narodowej Polski, trener kadry Olimpijskiej – Atlanta 1996, Ateny 2004. Trener miedzy innymi wielokrotnej Mistrzyni Polski Magdaleny Markowskiej, wielokrotnej medalistki Mistrzostw Polski Karoliny Dobroszyckiej, obecnej tancerki, piosenkarki i aktorki Nataszy Urbańskiej. Odznaczona brązowa odznaką Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu “Za zasługi dla sportu”, odznaką honorowa Polskiego Związku Gimnastycznego.

DOMINIKA GETKA

trener grupy sportowej

Trener – instruktor gimnastyki artystycznej i fitness. Absolwentka Polskiej Akademii Sportu, posiada licencję trenerską oraz sędziowską Polskiego Związku Gimnastycznego. Od najmłodszych lat związana ze sportem, wieloletnia zawodniczka gimnastyki artystycznej w klubie CWKS Legia Warszawa. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski, medalistka wielu turniejów międzynarodowych. Uzyskała tytuł licencjata na kierunku wychowanie fizyczne ze specjalizacją gimnastyka korekcyjna na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, kontynuuje naukę na studiach magisterskich. Uczestniczyła w wielu warsztatach z dziedziny tańca aerial hoop i aerial silk uzyskując certyfikaty.

KAROLINA DOBROSZYCKA

trener grupy sportowej

Trener – instruktor rytmiki i fitness. Absolwentka Polskiej Akademii Sportu, posiada licencję trenerską oraz sędziowską Polskiego Związku Gimnastycznego. Od najmłodszych lat związana ze sportem, przez 11 lat trenowała gimnastykę artystyczną w klubie CWKS Legia Warszawa. Złota i srebrna medalistka Indywidualnych Mistrzostw Polski, wielokrotna medalistka Drużynowych Mistrzostw Polski. Wielokrotna Mistrzyni Warszawy, medalistka wielu turniejów międzynarodowych. Zawodniczka Kadry Narodowej Polski. Ukończyła studia uzyskując tytuł magistra na kierunku administracja. Uczestniczyła w wielu warsztatach z dziedziny tańca współczesnego, modern oraz szkoleniach i konwencjach fitness uzyskując certyfikaty.

ANNA DYMITROWA

trener grupy sportowej

Trener kl. II gimnastyki artystycznej, instruktor gimnastyki sportowej i akrobatyki. Posiada licencję trenerską oraz sędziowską Polskiego Związku Gimnastycznego. Od najmłodszych lat związana ze sportem, zawodniczka gimnastyki artystycznej w klubie CWKS Legia Warszawa. Zwyciężczyni zawodów okręgowych w Bułgarii, 5 zawodniczka Mistrzostw Bułgarii, zawodniczka Kadry Narodowej Bułgarii. Ukończyła Szkołę Mistrzostwa Sportowego w Bułgarii oraz Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie uzyskując tytuł magistra na kierunku wychowanie fizyczne ze specjalizacją trenerską.

OKSANA GRIPAS

trener grupy sportowej

Trener gimnastyki artystycznej, magister edukacji ze specjalizacją gimnastyka artystyczna. Członek kadry republiki Północnej Osetii (1967-1978), członek kadry Rosji oraz ZSRR (1970-1978). Wielokrotna finalistka i zwyciężczyni turniejów rangi Rosyjskiej i ZSRR oraz licznych turniejów międzynarodowych. Mistrz Sportu. Posiada ogromne doświadczenie w pracy z dziećmi, od 1979 jest trenerem gimnastyki artystycznej, była trenerem głównym Republiki Północnej Osetii – Ałanii (1990-1993). Jej podopieczne były finalistkami i zwyciężczyniami licznych turniejów rangi Rosyjskiej i ZSRR, 4 zawodniczki w kadrze Rosji, 1 zawodniczka w kadrze ZSRR.

MARINA OLSZEWSKA

trener / choreograf

Choreograf, artysta baletu, magister sztuki. Absolwentka Kijowskiej Państwowej Szkoły Choreograficznej ze specjalnością artysta baletu (1987). Uzyskała dyplom Chersońskiego Państwowego Instytutu Pedagogicznego w zakresie specjalności: choreografia oraz kwalifikacje zawodowe: choreografia baletmistrza i choreografii ludowej (1999).

MAGDALENA GLINKOWSKA (zd. MARKOWSKA)

trener współpracujący

Trener kl. II gimnastyki artystyczne. Posiada licencję trenerską oraz sędziowską Polskiego Związku Gimnastycznego. Od najmłodszych lat związana ze sportem, wieloletnia zawodniczka gimnastyki artystycznej w klubie CWKS Legia Warszawa. Wielokrotna Mistrzyni Polski, Mistrzyni Warszawy, wielokrotna medalistka wielu turniejów międzynarodowych. Reprezentantka Kadry Narodowej Polski (1998-2005). Medalistka Krajowych Mistrzostw Polski federacji IDO w kategorii jazz i modern oraz półfinalistka programu Mam Talent. Ukończyła Akademię Wychowania Fizycznego w Warszawie uzyskując tytuł magistra na kierunku wychowanie fizyczne.

ANASTASIA KHOROLSKAYA

trener

MARINA IGNATIEVA

SVIETLANA ARTEMENKO

trener współpracujący

Did you like this? Share it!