MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ „FRIENDS OF WARSAW”

W dniach 19-20 października 2019 r. w Warszawie osiem naszych zawodniczek wzięło udział w Międzynarodowym Turnieju „Friends of Warsaw”. Zdecydowanie najlepszy wynik osiągnęła Lena Wołoszczuk, która w swoim roczniku (2009) wywalczyła srebrny medal. 

Lena podczas turnieju wykonywała dwa układy: z piłką i ze skakanką. W pierwszym dniu po dobrym lecz nie bezbłędnym układzie z piłką plasowała się poza pierwszą ósemką, natomiast świetnie wykonany układ ze skakanką drugiego dnia dał Lenie drugie miejsce w wieloboju i srebrny medal.

Również bardzo dobry występ zaliczyła nasza seniorka Adrianna Zamirska, która wykonywała układ z obręczą i z maczugami. Ada w wieloboju uplasowała się na 4 miejscu ex aequo z zawodniczką ze Szczecina. Do brązowego medalu zabrakło naprawdę niewiele bo tylko 0,15 pkt.

 

WYNIKI:

2010

Maja Szerszenowicz – miejsce 16

Blanka Słomińska – miejsce 31

2009

Lena Wołoszczuk – miejsce 2

Maria Aszklar – miejsce 19

2008

Joanna Szczygieł – miejsce 72

Juniorki

Aniela Jędrak – miejsce 37

Seniorki

Adrianna Zamirska – miejsce 4

Anna Szczygieł – miejsce 11

 

Serdeczne gratulacje!