MISTRZOSTWA WARSZAWY I MAZOWSZA JUNIOREK

W dniu 12 września 2021 r. odbyły się Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza Juniorek na których nasz klub reprezentowały trzy zawodniczki: Nargis Usupova, Madoka Przybylska i Joanna Szczygieł. W wieloboju reprezentantki naszego klubu zdobyły dwa medale – złoty i srebrny natomiast w poszczególnych układach wywalczyły 6 medali w tym 4 złote i 2 srebrne.

Nargis Usupova okazała się bezkonkurencyjna i zdobyła komplet 5 złotych medali – w wieloboju oraz w poszczególnych układach – tym samym uzyskała tytuł Mistrzyni Warszawy Juniorek. Również rewelacyjny wynik osiągnęła Madoka Przybylska zdobywając 3 srebrne medale – w wieloboju oraz w dwóch układach – uzyskując tytuł Wicemistrzyni Warszawy.

WYNIKI:

W wieloboju:
1 miejsce Nargis Usupova 
2 miejsce Madoka Przybylska 
23 miejsce Joanna Szczygieł 
 
W układzie z obręczą:
1 miejsce Nargis Usupova 
6 miejsce Madoka Przybylska 
 
W układzie z piłką:
1 miejsce Nargis Usupova 
2 miejsce Madoka Przybylska
 
W układzie z maczugami:
1 miejsce Nargis Usupova 
6 miejsce Madoka Przybylska
 
W układzie ze wstążką:
1 miejsce Nargis Usupova 
2 miejsce Madoka Przybylska 
 
Gratulujemy!