MISTRZOSTWA WARSZAWY I MAZOWSZA KLASY I

Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza klasy I, które odbyły się w dniu 15 września 2019 r. dla naszych zawodniczek zakończyły się bardzo dobrym wynikiem. Dwie z naszych reprezentantek: Oliwia Skłucka i Madoka Przybylska zakwalifikowały się do Finałów Warszawskiej Olimpiady Młodzieży i wywalczyły 2 medale.

W zawodach udział brały gimnastyczki z warszawskich klubów, wszystkie wykonywały po cztery układy: ze skakanką, piłką, maczugami i wstążką. Nasze 3 reprezentantki bardzo dobrze się spisały zajmując następujące miejsca w wieloboju:

Madoka Przybylska – miejsce 4

Oliwia Skłucka – miejsce 7

Aniela Jęddrak – miejsce 15

 

Wyniki w poszczególnych przyborach:

SKAKANKA 

4 miejsce – Madoka Przybylska

7 miejsce – Oliwia Skłucka

16 miejsce – Aniela Jędrak

PIŁKA

2 miejsce – Madoka Przybylska

5 miejsce – Oliwia Skłucka

15 miejce – Aniela Jędrak

MACZUGI

4 miejsce – Madoka Przybylska

10 miejsce – Oliwia Skłucka

12 miejsce – Aniela Jędrak

WSTĄŻKA

3 miejsce – Oliwia Skłucka

5 miejsce – Madoka Przybylska

13 miejsce – Aniela Jędrak

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!