Nasza złota drużyna!

W dniach 28-30 kwietnia 2017 r. w Gdyni odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Polski kl.III oraz Eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. W zawodach brały udział 83 gimnastyczki z klubów z całej Polski a w klasyfikacji drużynowej aż 19 drużyn, w których każda składała się z trzech zawodniczek. Były to najważniejsze zawody w tym sezonie dla tej kategorii wiekowej.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż nasza drużyna w składzie: Nargis Usupova, Dominika Włodarczyk i Julia Trudzik stanęła na najwyższym stopniu podium i tym samym została Drużynowym Mistrzem Polski kl. III.

Ponadto wszystkie uczestniczki zawodów były klasyfikowane indywidualnie a 32 najlepsze zawodniczki wezmą udział w Eliminacjach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży która odbędzie się 8-11 czerwca w Zielonej Górze.

Nasze reprezentantki zajęły następujące miejsca:

3 miejsce – Nargis Usupova
10 miejsce – Dominika Włodarczyk
13 miejsce – Julia Trudzik
62 miejsce – Patrycja Mówka
69 – Pola Stefańska

Serdecznie gratulujemy!