OGÓLNOPOLSKIE OTWARTE ZAWODY UKS-ÓW

W dniach 22-24 listopada 2019 r. w Gdyni odbyły się Ogólnopolskie Otwarte zawody UKS-ów w których udział wzięło 10 naszych zawodniczek: rocznik 2011 i młodsze – Aylin Bekdas, Maja Świętochowska, rocznik 2010 – Matylda Kacperska, Blanka Słomińska, rocznik 2009 – Lena Wołoszczuk, Olivia Maslov, rocznik 2008 – Joanna Szczygieł i Juniorki – Julia Trudzik, Nargis Usupova, Madoka Przybylska. 

Na szczególne gratulacje zasługują nasze reprezentantki z rocznika 2009, które jak zwykle nie zawiodły naszych oczekiwań. Lena Wołoszczuk w wieloboju wywalczyła srebrny medal a w finale zdobyła złoto. Olivia Maslov natomiast w wieloboju wywalczyła brązowy medal a w finale uplasowała się na 5 miejscu. 

Wśród juniorek najlepszy wynik osiągnęła Nargis Usupova, która w wieloboju wywalczyła brązowy medal a w finale zajęła 5 miejsce.

Gratulujemy również pozostałym zawodniczkom startującym na zawodach:
Mai Świętochowskiej, Aylin Bekdas, Blance Słomińskiej, Matyldzie Kacperskiej, Joannie Szczygieł, Julii Trudzik i Madoce Przybylskiej.