PIERWSZY TURNIEJ W NOWYM SEZONIE … OD RAZU 5 MEDALI

Nasze zawodniczki z pierwszych zawodów w nowym sezonie startowym przywiozły aż 5 medali. W dniach 16-18 lutego 2018 odbył się Międzynarodowy Turniej w Budapeszcie w którym brało udział ponad 300 zawodniczek a nasz klub reprezentowało 8 gimnastyczek w różnych kategoriach: Blanka Słomińska, Nadia Dynkiewicz, Sofija Nashchańska, Ewa Sączek, Weronika Siedzioch, Pola Stefańska, Madoka Przybylska i Midori Przybylska.

Dziewczynki poza udanymi startami miały okazję pozwiedzać piękne miasto jakim jest Budapeszt, miło spędzić czas na bankiecie zorganizowanym dla wszystkich uczestniczek turnieju oraz świętować urodziny jednej z naszych zawodniczek – Sofiji Nashchańskiej – Wszystkiego Najlepszego!

WYNIKI:

Blanka Słomińska – miejsce 3

Nadia Dynkiewicz – miejsce 3

Sofija Nashchańska – miejsce 3

Ewa Sączek – miejsce 4

Weronika Siedzioch – miejsce 5

Pola Stefańska – miejsce 7

Madoka Przybylska – miejsce 2

Midori Przybylska – miejsce 2

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!