PODSUMOWANIE WAKACJI I PLANY STARTOWE – JESIEŃ 2017

Jak zwykle podczas wakacji nasze zawodniczki bardzo intensywnie trenowały i aktywnie wypoczywały przygotowując się tym samym do kolejnego sezonu startowego.

W sierpniu odbyło się zgrupowanie sportowe w Gdyni podczas, którego nasze gimnastyczki przede wszystkim pracowały nad kondycją fizyczną i techniką przyborów. Był to również czas na zmiany i opracowywanie nowych układów, naukę nowych elementów oraz na zwiedzanie, rozrywki i wypoczynek w pięknych okolicznościach przyrody 😉

Więcej zdjęć ze zgrupowania w Gdyni można zobaczyć tutaj click

Po powrocie z Gdyni i czterech dniach przerwy nasze zawodniczki rozpoczęły treningi w Warszawie na zgrupowaniu stacjonarnym. Dziewczynki dzielnie trenowały pod okiem doświadczonego szkoleniowca z którym współpracujemy już od kilku lat, a mowa tu o rosyjskiej trenerce Marinie Ignatievej.

Wraz z początkiem roku szkolnego nasze zawodniczki rozpoczęły już systematyczne treningi bezpośrednio przygotowujące do zbliżającego się jesiennego sezonu startowego, który zapowiada się bardzo emocjonująco. Pierwsze starty już w najbliższy weekend w Wieliczce (9-10 września 2017). Następnie czekają nas między innymi: Warszawska Olimpiada Młodzieży (wszystkie klasy sportowe), Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, Indywidualne Mistrzostwa Polski Juniorek, Mistrzostwa Warszawy i Mistrzostwa Polski w układach zbiorowych oraz wiele innych turniejów krajowych i zagranicznych.