WSPANIAŁE WYNIKI NA MISTRZOSTWACH WARSZAWY KLASY II

W dniu 8 października 2017 odbyły się Mistrzostwa Warszawy klasy II w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. W zawodach brało udział 36 zawodniczek z rocznika 2005 i 2006 a nasz klub reprezentowały: Madoka Przybylska, Midori Przybylska i Natalia Kucia. Wszystkie gimnastyczki wykonywały po cztery układy – ze skakanką, z obręczą, z piłką i z maczugami.

Nasze reprezentantki bardzo dobrze wystartowały, choć nie ustrzegły się błędów. Madoka Przybylska zaprezentowała cztery równe układy co dało jej 5 miejsce w wieloboju. Natalia Kucia poprawnie wykonała trzy układy natomiast w końcówce układu z obręczą popełniła poważny błąd i w rezultacie zajęła miejsce 9 w wieloboju. Midori Przybylska najlepiej wykonała układ z obręczą i w wieloboju zajęła miejsce 12.

________________________

Wyniki w poszczególnych układach:

SKAKANKA

Madoka Przybylska – miejsce 4

Natalia Kucia – miejsce 8

Midori Przybylska – miejsce 10

OBRĘCZ

Madoka Przybylska – miejsce 6

Midori Przybylska – miejsce 9

Natalia Kucia – miejsce 14

PIŁKA

Madoka Przybylska – miejsce 4

Natalia Kucia – miejsce 7

Midori Przybylska – miejsce 12

MACZUGI

Madoka Przybylska – miejsce 6

Natalia Kucia – miejsce 7

Midori Przybylska – miejsce 19