WSPANIAŁE WYNIKI NA TURNIEJU MŁODOŚCI

Aż 9 medali wywalczyły nasze zawodniczki w Turnieju Młodości odbywającym się w dniach 9-10 listopada 2019 r. w Gdyni. W zawodach udział brało osiem reprezentantek klubu – w klasie III – Lena Wołoszczuk, Pola Świętochowska, Nadia Dynkiewicz, Maria Aszklar i Olivia Maslov – w klasie II – Nargis Usupova, Joanna Szczygieł i Julia Trudzik.

W rywalizacji zawodniczek w klasie III uczestniczki wykonywały po dwa układy – ze skakanką i z piłką. Lena Wołoszczuk okazała się bezkonkurencyjna i trzykrotnie stanęła na najwyższym stopniu podium zdobywając złoty medal w wieloboju oraz w poszczególnych przyborach, zarówno z piłką jak i ze skakanką. Olivia Maslov również trzykrotnie stanęła na podium ustępując w wieloboju i w układzie ze skakanką jedynie koleżance klubowej, wywalczyła 2 srebrne medale natomiast w układzie z piłką wywalczyła brąz. Maria Aszklar osiągnęła bardzo dobre wyniki zajmując 7 miejsce w wieloboju i 8 miejsce w układzie ze skakanką. Gratulacje należą się również Nadii Dynkiewicz i Poli Świętochowskiej.

W klasie III zawodniczki wykonywały po trzy układy – z maczugami, ze wstążką oraz układ taneczny. Julia Trudzik dwukrotnie stanęła na podium zdobywając zarówno w wieloboju jak i w układzie ze wstążką srebrny medal, natomiast w układzie z maczugami zajęła 5 miejsce a w układzie tanecznym 7 miejsce. Nargis Usupova raz stanęła na podium zdobywając srebrny medal w układzie z maczugami natomiast w wieloboju zajęła 5 miejsce, w układzie ze wstążką 8 miejsce i w układzie tanecznym 4 miejsce. Gratulacje również dla Joanny Szczygieł.

Serdeczne gratulacje!!