AŻ 8 MEDALI – FINAŁY MISTRZOSTW WARSZAWY KLASY II, III I MŁODZIEŻOWEJ

Aż 8 medali, w tym 5 złotych, 1 srebrny i 2 brązowe … z takim dorobkiem nasze reprezentantki zakończyły starty na Finałach Mistrzostw Warszawy klasy II, III i młodzieżowej, które odbyły się w dniu 5 listopada 2017 w hali sportowej na warszawskich bielanach. W zawodach udział brały najlepsze zawodniczki z warszawskich klubów, które kwalifikacje uzyskały w Mistrzostwach Warszawy odbywających się w październiku w poszczególnych klasach sportowych. Zawodniczki z naszego klubu stanowiły najliczniejszą reprezentację tych finałów liczącą aż 12 zawodniczek, w tym 2 rezerwowe.

W klasie II wystartowały Midori Przybylska, Madoka Przybylska i Natalia Kucia, każda z nich zakwalifikowała się w dwóch układach. Midori Przybylska w układzie ze skakanką i z obręczą, Madoka Przybylska w układzie ze skakanką i z piłką oraz Natalia Kucia w układzie z piłką i z maczugami.

Wyniki w poszczególnych finałach:

SKAKANKA

Madoka Przybylska – miejsce 3

Midori Przybylska – miejsce 6

OBRĘCZ

Midori Przybylska – miejsce 6

PIŁKA

Natalia Kucia – miejsce 1

Madoka Przybylska – miejsce 4

MACZUGI

Natalia Kucia – miejsce 5

W klasie III wystartowały Dominika Włodarczyk, Julia Trudzik, Nargis Usupova, Weronika Siedzioch oraz jako rezerwowa Pola Stefańska, każda z nich zakwalifikowała się w dwóch układach. Dominika Włodarczyk w układzie ze skakanką i tanecznym, Julia Trudzik w układzie ze skakanką i z obręczą, Nargis Usupova w układzie z obręczą i tanecznym, Weronika Siedzioch w układzie z obręczą i tanecznym oraz Pola Stefańska w układzie z obręczą i tanecznym.

Wyniki w poszczególnych finałach:

TANECZNY

Nargis Usupova – miesjce 1

Dominika Włodarczyk – miejsce 7

Weronika Siedzioch – miejsce 8

Pola Stefańska – rezerwowa

SKAKANKA

Dominika Włodarczyk – miejsce 3

Julia Trudzik – miejsce 4

OBRĘCZ

Nargis Usupova – miejsce 1

Julia Trudzik – miejsce 5

Pola Stefańska – rezerwowa

W klasie młodzieżowej wystartowały Sofija Nashchańska, Olivia Maslov, Lena Wołoszczuk, każda z nich zakwalifikowała się w dwóch układach oraz jako rezerwowa Ewa Sączek. Sofija Nashchańska w układzie ze skakanką i tanecznym, Olivia Maslov w układzie ze skakanką i tanecznym, Lena Wołoszczuk w układzie ze skakanką i tanecznym oraz Ewa Sączek w układzie ze skakanką.

Wyniki w poszczególnych finałach:

TANECZNY

Sofija Nashchańska – miejsce 1

Olivia Maslov – miejsce 4

Lena Wołoszczuk – miejsce 6

SKAKANKA

Olivia Maslov – miejsce 1

Sofija Nashchańska – miejsce 2

Lena Wołoszczuk – miejsce 7

Ewa Sączek – rezerwowa

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.