Z DOROBKIEM 20 MEDALI … TURNIEJ MIĘDZYNARODOWY W DUBAJU

Z dorobkiem 20 medali nasze zawodniczki wróciły z Międzynarodowego Turnieju w Dubaju – DuGymCup, który odbył się w dniach 7-9 grudnia 2017. W zawodach udział brało 450 zawodniczek z 17 państw a nasz klub reprezentowało 7 zawodniczek: Adrianna Zamirska, Oliwia Skłucka, Natalia Kucia, Madoka Przybylska, Dominika Włodarczyk, Julia Trudzik oraz Lena Wołoszczuk.

WYNIKI:

rocznik 2002 B

Adrianna Zamirska – miejsce 1 (wielobój); miejsce 1 (wstążka), miejsce 1 (maczugi)

rocznik 2004 B

Oliwia Skłucka – miejsce 2 (wielobój) ; miejsce 3 (maczugi); miejsce 1 (wstążka)

rocznik 2006 B

Madoka Przybylska -miejsce 2 (wielobój); miejsce 2 (piłka); miejsce 1 (maczugi)

Natalia Kucia – miejsce 3 (wielobój); miejsce 3 (piłka); miejsce 1 (skakanka)

rocznik 2007 B

Julia Trudzik – miejsce 2 (wielobój); miejsce 1 (maczugi); miejsce 3 (obręcz)

Dominika Włodarczyk – miejsce 3 (wielobój); miejsce 1 (piłka); miejsce 6 (obręcz)

rocznik 2009 A

Lena Wołoszczuk – miejsce 3 (wielobój); miejsce 1 (obręcz); miejsce 2 (skakanka)

Nasze zawodniczki wzięły udział również w szkoleniach „master class” prowadzonych przez dwukrotną mistrzynię olimpijską z Pekinu i z Londynu – Evgenia Kanaeva oraz przez brązową medalistkę pucharu świata – Salome Pazhava.

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.

Nasze zawodniczki w drodze powrotnej miały również okazję trochę pozwiedzać Londyn: