MOKOTOWSKA GWIAZDKA 2019

Tradycyjnie już jak co roku nasz klub w dniu 21 grudnia 2019 r. zorganizował „Mokotowską Gwiazdkę” czyli pokazy gimnastyczno-taneczne wszystkich naszych gimnastyczek. W pokazach udział wzięły zarówno zawodniczki z grup sportowych jak i z grup rekreacyjnych oraz trenerki!!

Było to cudowne posumowanie minionego sezonu i wspaniała zabawa w jak zawsze miłej atmosferze. Serdecznie gratulacje dla wszystkich zawodniczek i trenerek za piękne pokazy oraz szczególne podziękowania dla rodziców za cały rok z nami.

Szczególne podziękowania należą się wspaniałym fotografom Photo Dance – I&J Cieślikowscy, którzy byli z nami w tym dniu i jak zawsze profesjonalnie podeszli do swojej pracy. Dzięki Nim możemy podziwiać zdjęcia z pokazów na najwyższym poziomie.

Zapraszamy na ich stronę na facebooku:

https://www.facebook.com/pg/photodancecieslikowscy

Poniżej część zdjęć z pokazów.