Nabory 2022/23

OBSERWUJ NAS

Informacje dotyczące naborów do klubu UKS Irina

Nabory prowadzone są przez cały rok szkolny – można się zapisywać i rozpocząć treningi  w każdej chwili

Logo UKS Irina

Serdecznie zapraszamy wszystkie dziewczynki w wieku już od 4 lat do naszego klubu UKS Irina!

Otworzymy przed nimi fascynujący i porywający świat gimnastyki artystycznej! Zarówno w grupach rekreacyjnych, jak i w grupach zawodniczych – na pewno dla każdej dziewczynki znajdzie się miejsce.

Pod okiem Głównej Trenerki klubu, Pani Iriny Lortkipanidze, sędziny międzynarodowej (i olimpijskiej), a także pod opieką naszych pozostałych trenerek – zapewniamy bezpieczny i harmonijny rozwój fizyczny dzieciom, dostosowany zawsze do ich indywidualnych możliwości, pozwolimy im na stopniowe poznawanie i odkrywanie piękna jednej z najbardziej urzekających z dyscyplin sportowych – Gimnastyki Artystycznej. Trening gimnastyczny pozwala nie tylko zbudować piękną sylwetkę, wyćwiczyć grację ruchu, ale także poprzez ćwiczenia obejmujące całe ciało zapewnia wzmocnienie całego organizmu, wytrzymałość, odporność, a regularność treningów buduje wewnętrzną dyscyplinę i pewność siebie. W kolejnych etapach rozwoju zapewnimy przyszłym mistrzyniom możliwość rywalizacji z rówieśniczkami: od klubowej po międzynarodową!

W naszym klubie panuje ciepła, przyjazna atmosfera, a rywalizacja jest jedynie uzupełnieniem współpracy i koleżeństwa. 

Wszystkie dziewczynki w klubie objęte są ubezpieczeniem NNW i OC (kopie dokumentów są do wglądu na stronie www UKS Irina). Prosimy także o zapoznanie się z pozostałymi informacjami o klubie UKS Irina, w szczególności – z planem zajęć dla dzieci: informacje te można znaleźć TUTAJ.

Na stronach www można znaleźć także informacje dotyczące wysokości opłat z uczestnictwo w zajęciach gimnastycznych – kliknij TUTAJ.

Jeśli potrzebne by były dodatkowe informacje dotyczące procesu naboru dzieci do grup, wszelkie informacje w sprawie zapisów do poszczególnych grup treningowych można uzyskać telefonicznie:

tel.: 690 585 502

lub za pośrednictwem maila podanego poniżej.

Aby zgłosić dziecko do jednej z grup treningowych, należy ściągnąć i zapisać dokument deklaracji uczestnictwa (link do dokumentu jest zamieszczony poniżej, na dole strony), a następnie, po przeczytaniu, wypełnić go i odesłać wypełniony do UKS Irina, na adres mailowy klubu:

nabory @ uksirina.pl

Informujemy, że w procesie rekrutacji, w deklaracji niezbędne jest przedstawienie wybranych danych osobowych Rodziców/Opiekunów oraz dziecka. Za przetwarzanie danych osobowych odpowiedzialny jest Klub UKS Irina. Szczegółowe informacje dotyczące RODO można znaleźć na stronie Klubu w zakładce „O Klubie”/”Klauzule informacyjne RODO” – kliknij tutaj!

Niezbędne informacje potrzebne do kontaktu z klubem można także znaleźć w zakładce „Kontakt”

Link do pobrania dokumentu Deklaracja Uczestnictwapobierz dokument

 

 

A jeśli wciąż wahasz się, czy Twoje dziecko może osiągnąć sukces? Czy może się pięknie prezentować? Czy zostanie zauważone? Na każdej sportowej drodze trzeba zrobić pierwszy krok – a co dalej? Zapraszamy do obejrzenia galerii „Było… a jest” – kliknij tu! – tam możecie zobaczyć, jak zaczynały nasze gimnastyczki i jak wspaniale potrafiły się rozwinąć! Wasze dziecko – też tak potrafi! 

Logo UKS Irina
Logo UKS Irina

Did you like this? Share it!