WSPANIAŁE WYNIKI NA MIĘDZYWOJEWÓDZKICH MISTRZOSTWACH MŁODZIKÓW

W dniu 5 października 2018 r. w Łodzi odbyły się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików. W zawodach udział brało ponad 50 zawodniczek z rocznika 2009 oraz młodszych z Warszawy, Łodzi i Białegostoku. Nasze reprezentantki zdobyły łącznie 5 medali, w tym: indywidualnie – 2 złote, 1 srebrny, 1 brązowy oraz zespołowo – 1 srebrny.

Nasz klub reprezentowało 9 zawodniczek: Maria Aszklar, Maja Szerszenowicz, Matylda Kacperska, Olivia Maslov, Blanka Słomińska, Nadia Dynkiewicz, Lena Wołoszczuk, Amelia Dolańska oraz Pola Świętochowska. Wszystkie uczestniczki zawodów wykonywały po 3 układy: taneczny, ze skakanką i z obręczą.

Ponadto mieliśmy również okazję podziwiać występy w układach zespołowych – układ taneczny – gdzie nasz klub reprezentowały: Maria Aszklar, Maja Szerszenowicz, Matylda Kacperska, Blanka Słomińska, Nadia Dynkiewicz, Amelia Dolańska oraz Pola Świętochowska.

 

WYNIKI:

Olivia Maslov – 1 miejsce w wieloboju, 1 miejsce w finale układu tanecznego,

Lena Wołoszczuk – 4 miejsce w wieloboju, 2 miejsce w finale układu tanecznego,

Pola Świętochowska – 7 miejsce w wieloboju, 3 miejsce w układzie ze skakanką,

Maria Aszklar – 11 miejsce w wieloboju, 4 miejsce w finale układu ze skakanką,

Matylda Kacperska – 17 miejsce w wieloboju,

Nadia Dynkiewicz – 20 miejsce w wieloboju,

Amelia Dolańska – 24 miejsce w wieloboju,

Maja Szerszenowicz – 25 miejsce w wieloboju,

Blanka Słomińska – 27 miejsce w wieloboju

 

Natomiast w układach zespołowych nasza drużyna zajęła 2 miejsce!

 

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.