TRZY NASZE ZAWODNICZKI W PIERWSZEJ ÓSEMCE MISTRZOSTW WARSZAWY KLASY MŁODZIEŻOWEJ

W dniu 24 września 2017 odbyły się Mistrzostwa Warszawy klasy młodzieżowej w gimnastyce artystycznej w ramach Warszawskiej Olimpiady Młodzieży. W zawodach brało udział 75 zawodniczek z warszawskich klubów z rocznika 2008 i młodsze, warto zaznaczyć, iż dla niektórych z nich były to pierwsze zawody w życiu. Gimnastyczki prezentowały dwa układy – taneczny oraz ze skakanką. Nasz klub reprezentowało aż 13 zawodniczek i musimy przyznać, iż były to bardzo udane starty. W pierwszej ósemce uplasowały się 3 nasze zawodniczki:

Olivia Maslov – miejsce 3

Sofija Nashchańska – miejsce 4

Lena Wołoszczuk – miejsce 8

Pozostałe zawodniczki zajęły następujące miejsca:

Ewa Sączek – miejsce 11

Joanna Szczygieł – miejsce 18

Ewelina Irek – miejsce 19

Blanka Słomińska – miejsce 21

Pola Świętochowska – miejsce 25

Nadia Dynkiewicz – miejsce 26

Antonina Peplińska – miejsce 29

Hanna Staszewska – miejsce 33

Amelia Dolańska – miejsce 35

Matylda Kacperska – miejsce 37

Wszystkim serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.