Gratulujemy zawodniczkom UKS Irina świetnych występów na Ogólnopolskich Zawodach Juniorek i Seniorek w gimnastyce artystycznej (Gdynia)! Złoto dla Olivii Maslov, 4 miejsce Nargis Usupova!

Kolejny weekend sportowej rywalizacji za nami… Zawodniczki UKS Irina startowały w ogólnopolskich zawodach  gimnastyki artystycznej juniorek i seniorek w Gdyni. I mamy się czym pochwalić! Olivia Maslov – zdobyła 1 miejsce i złoty medal… Nargis Usupova – tuż za podium… czwarte miejsce po świetnych występach. Gratulacje!!!

Dziękujemy zawodniczkom UKS Irina za wspaniałą rywalizację i zdobyte miejsca. Dziękujemy trenerom – Pani Irinie Lortkipanidze oraz Weronice Ciesielskiej za przygotowanie do startów i opiekę nad dziewczynkami w Gdyni. I nie możemy także zapomnieć o Pani Honoracie – dziękujemy za pomoc, organizację i bycie wszędzie tam, gdzie była potrzebna pomoc… A poniżej galeria zdjęć – autorstwa Pani Weroniki i Pani Honoraty – dziękujemy!