Irina Lortkipanidze
trener koordynator

Trener kl. I gimnastyki artystycznej, magister wychowania fizycznego i sportu z przygotowaniem pedagogicznym. Sędzia brevet Międzynarodowej Federacji Gimnastyki (FIG) od 2001 r. Sędzia Igrzysk Olimpijskich “Pekin 2008″. Członkini komisji do spraw sędziowskich sekcji gimnastyki artystycznej PZG. Od 1989 roku trener – konsultant Kadry Narodowej Polski, trener kadry Olimpijskiej – Atlanta 1996, Ateny 2004. Trener między innymi Magdaleny Markowskiej, wielokrotnej Mistrzyni Polski, Karoliny Dobroszyckiej – wielokrotnej medalistki Mistrzostw Polski, oraz Nataszy Urbańskiej – obecnej tancerki, piosenkarki i aktorki. Odznaczona m.in. srebrną odznaką Ministerstwa Edukacji Narodowej i Sportu “Za zasługi dla sportu”, oraz odznaką honorową Polskiego Związku Gimnastycznego.

Karolina Dobroszycka
trener

Trener – instruktor rytmiki i fitness. Absolwentka Polskiej Akademii Sportu, posiada licencję trenerską oraz sędziowską Polskiego Związku Gimnastycznego. Od najmłodszych lat związana ze sportem, przez 11 lat trenowała gimnastykę artystyczną w klubie CWKS Legia Warszawa. Złota i srebrna medalistka Indywidualnych Mistrzostw Polski, wielokrotna medalistka Drużynowych Mistrzostw Polski. Wielokrotna Mistrzyni Warszawy, medalistka wielu turniejów międzynarodowych. Zawodniczka Kadry Narodowej Polski. Ukończyła studia uzyskując tytuł magistra na kierunku administracja. Uczestniczyła w wielu warsztatach z dziedziny tańca współczesnego, modern oraz szkoleniach i konwencjach fitness uzyskując certyfikaty.

Chinara Mammadova
trener / choreograf

Absolwentka Akademii Choreografii w Baku (2008). Przez 5 lat pracowała jako trener dziecięcego zespołu tanecznego w Azerbejdżanie,  a od 2017 r. jako choreograf w Azerbejdżańskiej Federacji Gimnastycznej. Brała udział w wielu przedsięwzięciach zagranicznych i reprezentowała Azerbejdżan na całym świecie. Od 2019 r. jest choreografem w UKS Irina. Prowadzi zajęcia taneczno-akrobatyczne oraz baletowe dla dzieci.

Dominika Getka
trener grupy sportowej

Trener – instruktor gimnastyki artystycznej i fitness. Absolwentka Polskiej Akademii Sportu, posiada licencję trenerską oraz sędziowską Polskiego Związku Gimnastycznego. Od najmłodszych lat związana ze sportem, wieloletnia zawodniczka gimnastyki artystycznej w klubie CWKS Legia Warszawa. Wielokrotna medalistka Mistrzostw Polski, medalistka wielu turniejów międzynarodowych. Uzyskała tytuł licencjata na kierunku wychowanie fizyczne ze specjalizacją gimnastyka korekcyjna na Akademii Wychowania Fizycznego w Warszawie, kontynuuje naukę na studiach magisterskich. Uczestniczyła w wielu warsztatach z dziedziny tańca aerial hoop i aerial silk uzyskując certyfikaty.

Marina Olszewska
trener / choreograf

Choreograf, artysta baletu, magister sztuki. Absolwentka Kijowskiej Państwowej Szkoły Choreograficznej ze specjalnością artysta baletu (1987). Uzyskała dyplom Chersońskiego Państwowego Instytutu Pedagogicznego w zakresie specjalności: choreografia oraz kwalifikacje zawodowe: choreografia baletmistrza i choreografii ludowej (1999).

Did you like this? Share it!