Żegnamy z żalem zawodniczkę Oliwię Skłucką… Witamy z radością trenerkę Oliwię Skłucką!

Bo każdy koniec jest jednocześnie nowym początkiem. Oliwia przez lata reprezentowała klub UKS Irina w Polsce i na świecie, uczestniczyła w budowaniu historii Klubu, nie sposób wymienić jej zdobytych tytułów, nagród, medali, pucharów… od teraz –  reprezentować ją będą jej wychowanki. Pierwsze z nich już mogliśmy oglądać w czasie Pucharu Jesieni z Ochotą! – kliknij tutaj po więcej informacji

Tymczasem jednak zobaczmy Oliwię w jej ostatnim pokazie z parasolką – ostatnim jako zawodniczka, bo na pewno nie po raz ostatni! Powodzenia Oliwka!

« z 2 »
gimnastyka artystyczna, logo, UKS Irina, uksirina, gimnastyka artystyczna Warszawa, gimnastyka artystyczna dla dzieci, najlepszy klub w Warszawie

Did you like this? Share it!