Indywidualne i drużynowe MP Seniorek oraz Ogólnopolskie Zawody Juniorek 23-26.03 Kraków. Transmisja z zawodów.

To będzie ekscytujący, długi gimnastyczny weekend… Już dziś zaczynają się Ogólnopolskie Zawody Juniorek, a od piątku – Indywidualne i Drużynowe Mistrzostwa Polski Seniorek. UKS Irina będzie uczestniczyć w tej rywalizacji. Z zawodów będzie dostępna transmisja (Rell.pl) – player na naszej stronie poniżej!

Transmisję z zawodów realizuje RELL.PL, posiadający do nich pełnię praw. Player na stronie UKS Irina umieszczony jest w porozumieniu z RELL.PL

W zawodach juniorek wystąpią: Olivia Maslov, Nadia Dynkiewicz, Joanna Szczygieł, Jakoniuk Zofia, Kacperska Matylda, Ariana Arzumanova i Liza Kostenko. Seniorki reprezentować będą Nargis Usupova i Anna Szczygieł. Razem z dziewczynkami – obecna będzie Pani Irina Lortkipanidze, oraz Oliwia Skłucka i Weronika Ciesielska. Przy zawodniczkach pomagać będzie także p. Honorata (dziękujemy!)

gimnastyka artystyczna, logo, UKS Irina, uksirina, gimnastyka artystyczna Warszawa, gimnastyka artystyczna dla dzieci, najlepszy klub w Warszawie