Koniec roku szkolnego – ostatni trening przed wakacjami!

Ostatnie zajęcia treningowe odbyły się w środę, 28.05.2023… i zaczynają się wakacje! Jeszcze tylko pożegnalne fotki gimnastyczek, pożegnanie trenerek, trochę łez, uścisków… i do zobaczenia we wrześniu! Choć oczywiście po drodze do nowego roku szkolnego 2023/24 mamy jeszcze obóz treningowy w sierpniu, potem zajęcia stacjonarne w Warszawie – na które zapraszamy wszystkie dzieci. Tymczasem życzymy Wam wspaniałego wypoczynku i udanych wakacji! Spotkamy się w nowym roku szkolnym!

Dziękujemy także Wam, Rodzice – za powierzenie nam w minionym roku szkolnym dzieci pod naszą gimnastyczną opiekę, dziękujemy wszystkim Gimnastyczkom – za ciężką pracę i treningi, całoroczne poświęcenie wolnego czasu na zajęcia gimnastyczne, dziękujemy Trenerom – za codzienną, wytrwałą pracę nad doskonaleniem umiejętności gimnastycznych naszych podopiecznych – i tych najmłodszych,  i tych najstarszych w klubie UKS Irina… I wszystkim – dziękujemy za poświęcenie czasu i niezastąpioną pomoc w organizacji wszelkich wydarzeń klubowych. A teraz – udanych wakacji!

… i do zobaczenia w nowym roku szkolnym 2023/24!

gimnastyka artystyczna, logo, UKS Irina, uksirina, gimnastyka artystyczna Warszawa, gimnastyka artystyczna dla dzieci, najlepszy klub w Warszawie