Madoka Przybylska (UKS Irina) i polska zbiorówka – zdobyły pierwsze miejsce w układzie ze wstążkami i piłkami na zawodach o Puchar Świata w Sofii!

Z olbrzymią przyjemnością i satysfakcją możemy poinformować, że nasza wspaniała reprezentantka Madoka Przybylska (UKS Irina), razem z zespołem reprezentacji Polski, w układzie zbiorowym, zdobyła na zawodach o Puchar Świata ZŁOTO w układzie ze wstążkami i piłkami.

Olbrzymie  gratulacje dla Madoki za wspaniałą reprezentację kraju oraz naszego Klubu! Choć oczywiście za występ te same gratulacje składamy całemu zespołowi. W historii występów na zawodach o Puchar Świata – to najlepszy wynik polskiej drużyny. Polska team dostał się także do finału układu z obręczą – zajmując 8 miejsce.

gimnastyka artystyczna, logo, UKS Irina, uksirina, gimnastyka artystyczna Warszawa, gimnastyka artystyczna dla dzieci, najlepszy klub w Warszawie