Międzynarodowe zawody FiG w Fellbach-Schmiden (2-3.03) – trzymamy kciuki za Olivkę Maslov! Transmisja na żywo – link na stronie www.uksirina.pl

Już w najbliższy weekend (2-3 marca) w Schmiden, Niemcy, odbędą się międzynarodowe zawody gimnastyczne FiG – w których rywalizować będzie juniorka UKS Irina, Olivia Maslov.  Z zawodów będzie prowadzona transmisja on-line – link do strony z transmisją -> Kliknij TUTAJ!  Natomiast szczegółowe informacje o zawodach możemy znaleźć TUTAJ    – strona informacyjna zawodów

Niestety nie jest możliwe umieszczenie bezpośrednio playerów na naszej stronie – kwestie licencyjne. Plany zawodów wyglądają następująco: w sobotę trwa 1 dzień zawodów, natomiast w niedzielę odbędą się finały w przyborach. Szczegółowy plan startów – poniżej.

Trzymamy mocno kciuki za występy Olivki i życzymy jej powodzenia! Szczególnie, że w zawodach tych decyzją PZG nie może opiekować się nią jej trenerka – pani Irina Lortkipanidze, lecz jakaś osoba wskazana przez PZG… Chyba nie tak powinno się dbać o jedną z najlepszych zawodniczek reprezentujących Polskę.

Olivia Maslov, UKS Irina Warszawa
gimnastyka artystyczna, logo, UKS Irina, uksirina, gimnastyka artystyczna Warszawa, gimnastyka artystyczna dla dzieci, najlepszy klub w Warszawie