Olivia Maslov – absolutną zwyciężczynią Mistrzostw Warszawy i Mazowsza klasy 1!

Mistrzostwa  Warszawy i Mazowsza klasy I – które odbyły się 9-10 września – w przepięknym stylu zdobyła zawodniczka UKS Irina: Olivia Maslov. Olivia zdobyła pierwsze miejsce w rywalizacji we wszystkich 4 przyborach, i oczywiście w wieloboju. W finałach ze wstążką w ósemce najlepszych znalazła się także Nadia Dynkiewicz, zajmując 5 miejsce.

W zawodach, oprócz Olivii i Nadii wzięły także udział: Joanna Szczygieł, Lisa Kostenko, Zosia Jakoniuk, Ariana Arzumanova i Matylda Kacperska. Nasze gimnastyczki bardzo ładnie zaprezentowały się w swoich układach, choć pani Irina Lortkipanidze – trener klubu – miała (jak zawsze) uwagi. Znajdą one zapewne odbicie w kolejnych treningach – bo sezon zawodów po wakacjach dopiero się rozpoczął… 

Gratulacje dla gimnastyczek UKS Irina, dziękujemy także trenerom za przygotowanie dziewczynek i opiekę w trakcie zawodów: pani Karolinie Dobroszyckiej, Olivii Skłuckiej (która sędziowała w trakcie zawodów), Nargis Usupovej i Ani Szczygieł.

Dziękujemy także rodzicom za fantastyczny doping!