Olivia Maslov – złoto, srebro, brąz! UKS Irina świetnie zaprezentował się na Indywidualnych Mistrzostwach Polski Juniorek (Trzebnica, 2023)

„Irinianki” wracają z pięknymi wynikami! Pełny zestaw medali przywozi z zawodów Olivia Maslov: srebrny medal Mistrzyni Polski Juniorek w wieloboju na rok 2023, złoto – w roczniku 2009, srebro w układach z obręczą i piłką, brąz – w układzie z maczugami.

W Drużynoiwych Mistrzostwach Polski juniorek – VI miejsce – zajęła I drużyna UKS Irina w składzie : Olivia Maslov, Nadia Dynkiewicz, Ariana Arzumanova. Miejsce XV – zdobyła II drużyna UKS Irina w składzie : Zofia Jakoniuk, Joanna Szczygieł, Matylda Kacperska.
 
Wszystkim serdecznie gratulujemy !
Składamy gratulacje zawodniczkom i całemu zespołowi trenerskiemu UKS IRINA Warszawa! Dziękujemy także za troskliwa opiekę p. Honoracie i p. Ani!