Otwarte Mistrzostwa Mokotowa w gimnastyce artystycznej oraz pokazy mikołajkowo / gwiazdkowe w UKS Irina Warszawa – już za nami. A było co oglądać!

Dwa dni rywalizacji w gimnastyce artystycznej, na Otwartych Mistrzostwach Mokotowa, zorganizowanych przez UKS Irina – za nami. W kategoriach od najmłodszych zawodniczek, do juniorek oglądaliśmy występy kilkudziesięciu gimnastyczek. A drugiego dnia – mogliśmy oglądać przepiękne występy mikołajkowe w wykonaniu zarówno jednych z najlepszych polskich zawodniczek, reprezentujących UKS Irina w Polsce i za granicą, oraz porywające zaangażowaniem i sercem do prezentacji dopiero co nabytych podstaw i umiejętności – występy dziewczynek z najmłodszych grup gimnastycznych!

Oczywiście najwięcej emocji budziły występy najmłodszych zawodniczek – z których wiele zaskoczyło obecnych na trybunach licznych gości wysokim poziomem swoich występów.  Brawa i oklaski dodawały startującym zawodniczkom wiary – i satysfakcji z dobrze wykonanych układów na macie.

Miło nam było także przywitać gościa – obecną członkinię kadry narodowej w układach zbiorowych, ale wciąż zawodniczkę UKS Irina – Madokę Przybylską!

Po zawodach i rywalizacji – przyszedł czas na pokazy mikołajkowe w wykonaniu gimnastyczek UKS Irina, oraz także trenerek Klubu! Występowały Wróbelki, Jaskółki, Słoneczka, Stokrotki, pokazy wykonały także ich  ich trenerki – Oliwia Skłucka, Anna Szczygieł, Weronika Ciesielska! W układach pokazowych mogliśmy oglądać szereg zawodniczek UKS Irina, a na koniec – występ pokazowy w wykonaniu grupy sportowej, oraz niespodziankę – występ naszej najmłodszej zawodniczki, Lilia pomimo kontuzji dłoni wykonała brawurowo taniec z misiem.

Na koniec – nie mogło oczywiście zabraknąć wizyty Mikołaja i prezentów dla wszystkich dziewczynek ćwiczących w UKS Irina!

 

Zapraszamy do obejrzenia niewielkiej galerii zdjęć z naszej dwudniowej imprezy, i obiecujemy – to nie koniec! Już wkrótce otrzymamy kolejne zdjęcia od fotografa obsługującego zawody (Jan Kwiatkowski), które trafią do naszej Galerii. Będzie można także ponownie zobaczyć układy pokazowe zaprezentowane przez zawodniczki UKS Irina Warszawa – zostały wykonane nagrania z wszystkich układów pokazowych!

gimnastyka artystyczna, logo, UKS Irina, uksirina, gimnastyka artystyczna Warszawa, gimnastyka artystyczna dla dzieci, najlepszy klub w Warszawie