„Pierwszy krok” – najmłodsze gimnastyczki UKS Irina zaprezentowały dzisiaj swoje umiejętności…

„Pierwszy Krok” – to zawody szczególne. Występują w nich najmłodsze gimnastyczki, dla których występ na macie jest często pierwszym publicznym występem przed publicznością. Niektóre z dziewczynek mają za sobą ledwo kilka tygodni treningu… I dlatego te zawody musza być szczególnie przygotowane, aby gimnastyczki mogły przełamać tremę, poczuć ducha rywalizacji, a także usłyszeć uwagi i pochwały od pani Iriny Lortkipanidze – głównej sędziny zawodów.

Gratulujemy wszystkim występującym dziewczynkom – a było ich razem kilkadziesiąt z grup: Wróbelki, Jaskółki, Słoneczka. Po występach tych najmłodszych gimnastyczek – te już nieco starsze zaprezentowały się w pokazach. Dziękujemy też rodzinom na widowni – galeria była całkowicie zapełniona!

Już dziś zapraszamy na kolejne takie zawody w czerwcu. Teraz natomiast zapraszam do obejrzenia galerii zdjęć z dzisiejszych zawodów.

« z 3 »