Victory Cup – ogólnopolski turniej w gimnastyce artystycznej. Łódź, 10.06.2023. „Irinianki” z medalami!

Choć już za chwilę lato i wakacje –  gimnastyczne życie nie ma chwili przerwy. W minioną sobotę, 10 czerwca, nasze zawodniczki wzięły udział w zawodach organizowanych przez łódzki „Widzew” – Victory Cup. I zaprezentowały się świetnie! Wszystkie nasze gimnastyczki wróciły z medalami – i wielkimi białymi misiami!

Brawo dziewczyny! Dziękujemy za świetne występy – bo było na co popatrzeć! Szczególnie, że poza ocenianymi układami, nasze gimnastyczki wystąpiły także w układach pokazowych.

Dziękujemy obecnej na zawodach Oliwii Skłuckiej – która tym razem zasiadła w komisji sędziowskiej (trzymając jednak kciuki za dobre występy zawodniczek UKS Irina). I dziękujemy również mocno  dopingującym nasze zawodniczki Rodzicom – obecnym na trybunach hali sportowej!

Zawody zakończyły się krótką sesją zdjęciową. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć w galerii poniżej… A w najbliższym czasie nagrania wszystkich występów naszych gimnastyczek pojawią się na stronie YT na kanale UKS Irina. (EDIT: już są!) – kliknij tutaj!

« z 2 »