Złoto i srebro dla Irinianek! Wspaniałe wyniki na Pucharze Jesieni!

złoto i srebro dla UKS Irina, Warszawska Jesień, GWKS Ajsedora, `zawody, gimnastyka artystyczna, gimnastyka artystyczna dla dzieci, gimnastyka artystyczna warszawa, klub gimnastyki artystycznej, UKS Irina, UKS Irina Warszawa, legion
Złoto i srebro dla zawodniczek UKS Irina!

Brawo dla zawodniczek UKS Irina!

Już pierwszy dzień rywalizacji, rocznik 2010, na zawodach „Puchar Jesieni” organizowanych przez GWKS Ajsedora – zakończył się absolutnym zwycięstwem naszych zawodniczek!

Startujące w tej kategorii wiekowej Ariana Arzumanowa oraz Zosia Jakoniuk – zdobyły odpowiednio złoty i srebrny medal! 

W roczniku 2008 startująca w barwach UKS Irina Joanna Szczygieł zajęła 7 miejsce, Agata Krauze (rocznik 2012) – miejsce 5, a Pola Tygielska (rocznik 2009) – także miejsce 5. W zawodach uczestniczyła także Anna Szczygieł – ale jej rywalizacja nadal trwa… więc trzymajmy dalej za nią (i pozostałe zawodniczki, które po raz pierwszy na matę wyjdą dopiero w niedzielę – Nadię Dynkiewicz, Olivię Maslov i Nargis Usupovą) mocno kciuki! Dziękujemy jednak serdecznie GWKS Ajsedora za pamięć o naszej zawodniczce – Ania wczoraj obchodziła urodziny i dostała pamiątkowy prezent od organizatorów. To bardzo miłe – dziękujemy!

Olbrzymie gratulacje dla startujących zawodniczek! Oczywiście wielkie słowa uznania dla przygotowujących je trenerów! To wspaniałe widzieć gdy wspólna ciężka praca zamieniana jest na wspaniały sukces…

Poniżej – klika zdjęć naszych zawodniczek – i trenerek.

gimnastyka artystyczna, logo, UKS Irina, uksirina, gimnastyka artystyczna Warszawa, gimnastyka artystyczna dla dzieci, najlepszy klub w Warszawie