III edycja Pucharu Polski – medale dla UKS Irina!

UKS Irina gimnastyka artystyczna: medale z 3 edycji Pucharu Polski

W miniony weekend (1-2.10.2022) odbyły się zawody – 3 edycja Pucharu Polski w gimnastyce artystycznej. Wystąpiły w niej zawodniczki UKS Irina: Olivia Maslov, Nargis Usupova, Maria Aszklar i Pola Świętochowska.

Mamy medale!

Doskonale spisała się Olivia Maslov – zajmując 2 miejsce w wieloboju, w tym również drugie miejsca w układzie z maczugami, obręczą i wstążką. Nargis Usupova zajęła w wieloboju miejsce 13, Maria Aszklar 17, a Pola Świętochowska 27. Warto jednak podkreślić 8 miejsce Marii Aszklar  w układzie z obręczą!

Dziękujemy zawodniczkom i Trenerom – za świetne reprezentowanie Klubu UKS Irina, za świetne przygotowanie i poświęcony czas i wysiłek!

Zapraszamy do obejrzenia pełniejszej galerii zdjęć z zawodów: kliknij TUTAJ!

Drużyna UKS Irina  – 3 edycja Pucharu Polski