Zapraszamy dzieci na zajęcia gimnastyczne do UKS Irina!

gimnastyka artystyczna w UKS Irina

Zapraszamy dzieci w wieku od 4 lat i starsze do uczestnictwa w zajęciach gimnastycznych w UKS Irina. W zróżnicowanych wiekowo grupach, pod opieką trenerską – będą mogły realizować aktywność sportową, wdrażać nawyk do do codziennego zdrowego stylu życia, rozbudzać pasję do sportu. Przez zabawę, w przyjaznej atmosferze – poznają podstawy gimnastyki artystycznej, aby dalej rozwijać swoje umiejętności i startować w konkursach i zawodach gimnastycznych. 

Szczegółowe informacje można znaleźć na naszych stronach www – w zakładce „O Klubie/Nabory 2022/23” – kliknij TU!, oraz poprzez kontakt z naszym Klubem – zakładka „Kontakt” – kliknij TU!

Dodatkowe informacje o grupach treningowych dla chętnych – można znaleźć także TUTAJ!

Zajęcia dla młodych adeptek gimnastyki odbywają się w Warszawie, w SP  85 przy ul. Narbutta 14, oraz w Hali Sportowej przy VII L.O. na ul. Wawelskiej 46. Grupy treningowe liczą nie więcej, niż kilkanaście dziewczynek, Klub posiada certyfikat PZG, i posiada niezbędne ubezpieczenia NNW i OC.