Reprezentacja Polski w układach zbiorowych – 10 miejsce w układzie z obręczami na MŚ w Sofii! Gratulacje dla zawodniczki UKS Irina -Madoki Przybylskiej!

Madoka Przybylska (UKS Irina) w reprezentacji Polski
Reprezentacja Polski. Madoka Przybylska (UKS Irina) – pierwsza z prawej.

Reprezentacja Polski w układach zespołowych zajęła 13. miejsce w wieloboju podczas Mistrzostw Świata w Sofii w gimnastyce artystycznej! Polki zajęły 10 miejsce w układzie z pięcioma obręczami, co jest najlepszym wynikiem od 2009 roku! W reprezentacji występowała zawodniczka UKS Irina – Madoka Przybylska. Gratulujemy świetnego występu naszej zawodniczce – oraz całemu zespołowi.

W eliminacjach Polki najpierw wystartowały w układzie z trzema wstążkami i dwiema piłkami. W tej konkurencji zostały sklasyfikowane na 14. miejscu. Zdobyły 25.850.

Następnie biało-czerwone wystartowały w układzie z obręczami. Uplasowały się na 10. miejscu, które jest najwyższą lokatą Polek od 2009 roku. W wieloboju Polki zajęły 13. miejsce.

Warto też wspomnieć o Małgorzacie Roszatyckiej, która w układach indywidualnych zajęła 13 miejsce w układzie ze wstążką – to najlepszy wynik Polki od 10 lat!

Zapraszamy do przeczytania wypowiedzi trenerek i krótkiej relacji z zawodów:  kliknij tutaj!

Logo UKS Irina
Logo UKS Irina