UKS Irina – dzień sportu w Parku Szczęśliwickim! Piknik Integracyjny z okazji Międzynarodowego Dnia Sportu.

Dzień 18.09.2022 – to Międzynarodowy Dzień Sportu. Z tej okazji klub UKS Irina uczestniczył w Pikniku Integracyjnym, zorganizowanym w warszawskim Parku Szczęśliwickim. Impreza rozpoczęła się o godzinie 12:00… i już od początku, przy naszym namiocie był tłum dzieci – zaintrygowanych i zaciekawionych: czym jest gimnastyka artystyczna? A to, czym ona jest – pokazywały, obecne przez cały, dzień gimnastyczki z naszego klubu.

Zabawy z dziećmi, przykłady manipulacji przyborami gimnastycznymi, pokaz krótkiej rozgrzewki… i konkursy, nagrody, baloniki, nalepki, malowanki…. Nasze gimnastyczki bawiły się z dziećmi (i rodzicami). Nasz namiot odwiedziło w ciągu dnia wielu gości. Wiele osób zainteresowanych było rozpoczęciem treningów ich dzieci w naszym klubie (szczegółowe informacje można znaleźć na naszej stronie www). Dzieci mogły wziąć do ręki przybory gimnastyczne – wstążki, maczugi, obręcze. Swoich sił próbowało – i często z naprawdę dobrym skutkiem – wielu chłopców!

Gimnastyczki z UKS Irina pokazywały: podstawy manipulacji wstążką, maczugami (nieodmiennie robienie młynka otwierało dzieciom szeroko oczy…), krótki pokaz treningu… Jednak ukoronowaniem dnia był piękny, kilkunastominutowy pokaz gimnastyczny w wykonaniu: Oliwi Maslov, Asi Szczygieł, Poli Tygielskiej, Marysi Aszklar, Nargis Usupovej – ale przede wszystkim niezwykle przebojowej Lili Chmielnik – na głównej scenie organizatora. Dziewczynki zgromadziły tłum urzeczonych pokazem widzów, a baloniki z logo UKS Irina – były widoczne wszędzie! Trudno się dziwić wielkiemu zainteresowaniu widzów – w końcu mieli możliwość oglądania jednych z najlepszych gimnastyczek w Polsce!

Zawodniczki UKS Irina najpierw wykonały wspólnie zbiorowy układ taneczny, a potem każda z nich zaprezentowała krótki pokaz indywidualny z różnymi przyborami. Występ w wykonaniu dziewczynek z UKS Irina – to był to chyba najpiękniejszy występ dnia!

Zapraszamy gorąco do obejrzenia całej galerii zdjęć z dzisiejszej imprezy – do naszej Galerii – kliknij tu!

Po prostu: UKS Irina – najlepszy klub gimnastyczny w Warszawie!