MADOKA PRZYBYLSKA W EUROPEJSKIEJ CZOŁÓWCE GIMNASTYCZEK

Za chwilę będziemy mogli śledzić zmagania najlepszych gimnastyczek w Tokio na Igrzyskach Olimpijskich, ale wróćmy do Mistrzostw Europy w Warnie!
Nasza zawodniczka w europejskiej czołówce gimnastyczek!
 

Madoka Przybylska, zawodniczka klubu UKS Irina Warszawa, zajęła ósme miejsce na mistrzostwach Europy w gimnastyce artystycznej.
Madoka od zeszłego roku występuje w reprezentacji Polski juniorek w układach zespołowych (każdy układ prezentuje pięć zawodniczek). Mistrzostwa Europy w gimnastyce artystycznej, rozgrywane w dniach 9-13 czerwca 2021 w Warnie (Bułgaria), były najważniejszym startem w tym sezonie i jednym z najważniejszych w dotychczasowej karierze sportowej naszej zawodniczki.
 
 
 
 
 
Juniorska reprezentacja Polski z udziałem Madoki zajęła na tej imprezie ósme miejsce w wieloboju oraz ósme miejsce w finałach układów ze wstążkami.
 
Wcześniej, w okresie przygotowań do mistrzostw Europy, Madoka wraz z koleżankami wygrała ważny turniej w Bukareszcie, a na zawodach w Sofii zajęła drugie miejsce.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Madoka Przybylska trenuje gimnastykę artystyczną od 2012 r. (od szóstego roku życia). Oprócz startów w układach zespołowych, występuje również indywidualnie i należy do grona dziesięciu najlepszych juniorek w gimnastyce artystycznej w Polsce. W poprzednich latach wygrywała międzynarodowe zawody m.in. w Dubaju, Mińsku, Luksemburgu, Kairze i Warszawie.
 
Jesteśmy dumni i życzymy dalszych sukcesów!