MIĘDZYNARODOWY TURNIEJ GRACIA CUP W BUDAPESZCIE

W dniach 28-29 sierpnia 2021 r. w Międzynarodowym Turnieju XXIII Gracia Cup w Budapeszcie udział brało 6 naszych zawodniczek: Olivia Maslov, Maria Aszklar, Lena Wołoszczuk, Pola Świętochowska, Oliwia Skłucka i Julia Trudzik. Reprezentanki naszego klubu wywalczyły 4 medale (1 złoty, 2 srebrne i 1 brązowy).

W kategorii 2009 nasze zawodniczki: Olivia Maslov, Maria Aszklar i Lena Wołoszczuk uplasowały się kolejno na trzech miejscach podium zdobywając tym samym wszystkie medalowe miejsca natomiast czwarty medal – srebrny – wywalczyła Oliwia Skłucka w kategorii seniorek A. Bardzo dobry wynik osiągnęła również w kategorii 2009 Pola Świętochowska zajmując wysoką 6 pozycję oraz Julia Trudzik która zajęła miejsce 9 startując w kategorii juniorek FIG.

 

WYNIKI:

2009
1 miejsce – Olivia Maslov
2 miejsce – Maria Aszklar
3 miejsce – Lena Wołoszczuk
6 miejsce – Pola Świętochowska
 
SENIOR A
2 miejsce – Oliwia Skłucka
 
FIG JUNIOR
9 miejsce – Julia Trudzik
 
Gratulujemy!