Mistrzostwa Warszawy i Mazowsza – klasy II i III

3.09 oraz 10.09 nasz klub – UKS Irina – uczestniczył w Mistrzostwach Warszawy – w klasach III i II. W klasie trzeciej – rywalizowały: Maja Świętochowska, Agata Krauze oraz Lilia Chmielnik. W wieloboju Maja zdobyła 3 miejsce, a Agata – ósme. Maja i Agata znalazły się w finałowej ósemce w układach: tanecznym,  z obręczą,  a Maja dodatkowo jeszcze w układzie z piłką! Warto docenić i pochwalić występy naszych zawodniczek – szczególnie gdy  Agata Krauze po raz pierwszy występowała na zawodach z piłką, a dla Lili (naszej najmłodszej zawodniczki w teamie UKS Irina, rocznik 2014) – to była pierwsza rywalizacja z obręczą… Lila także świetnie się zaprezentowała w układzie tanecznym. Olbrzymie gratulacje dla wszystkich dziewczynek!

W rywalizacji klasy II – brały udział: Ariana Arzumanowa, Zofia Jakoniuk, Matylda Kacperska. Do finałowej ósemki (z ósmą pozycją) w układzie z obręczą dostała się Zosia. Wszystkie dziewczynki zasługują jednak na gratulacje za wykazaną wolę walki w bardzo wymagającej rywalizacji… W końcowej rywalizacji w wieloboju – Zosia Jakoniuk zajęła 10 miejsce, Matylda Kacperska – 13, a Ariana Arzumanowa – miejsce 14.

Brawa dla zawodniczek – podziękowania i gratulacje dla Trenerów!

UKS Irina – najlepszy klub gimnastyczny w Warszawie!

  • poniżej – zdjęcia z zawodów w klasie III