Pola Świętochowska oraz Marysia Aszklar powołane do Kadry Narodowej Polski!

Z olbrzymią radością i satysfakcją pragniemy poinformować, że do Kadry Narodowej Polski juniorek  w układach zbiorowych zostały powołane nasze dwie zawodniczki: Pola Świętochowska i Marysia Aszklar!

Serdecznie gratulujemy dziewczynkom – ich ciężka praca została doceniona! Dziękujemy także trenerkom, za tak wspaniałe przygotowanie zawodniczek. 

Warto dodać, że w kategorii juniorek jeszcze jedna zawodniczka UKS Irina jest (ponownie) powołana do Kadry Narodowej (jako solistka) – jest nią Oliwia Maslov. 

Życzymy im teraz wielu sukcesów! Poniżej – kilka zdjęć naszych reprezentantek.

UKS Irina – najlepszy klub gimnastyczny w Warszawie!

Pola Świętochowska
Marysia Aszklar
Pola Świętochowska
Marysia Aszklar
Oliwia Maslov

Kilka dodatkowych informacji o naszych reprezentantkach:

Maria Aszklar, Juniorka, rocznik 2009

Zawodniczka Kadry Narodowej Juniorek Młodszych w 2021, zawodniczka Kadry Narodowej Juniorek w I-szym półroczu 2022 oraz zawodniczka Kadry Narodowej w Układach Zespołowych w II-gim półroczu 2022 roku. Złota medalistka Drużynowych Mistrzostw Polski 2021 oraz srebrna w 2020r. Medalistka Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży 2021. Mistrzyni Warszawy i Mazowsza 2020 i 2021. Wicemistrzyni Pucharu Polski 2021. Wielokrotna medalistka zawodów międzynarodowych: Irina Cup, Gracia Cup Budapeszt, Danuba Pearl, Plovdiv Bułgaria.

Pola Świętochowska, Juniorka, rocznik 2009

Zawodniczka Kadry Narodowej na drugie półrocze 2022. Brązowa medalistka Drużynowych Mistrzostw Polski 2019r. Medalistka Mistrzostw Warszawy i Mazowsza 2021, medalistka Pucharu Polski 2021, 2020 (grupa Silver), wielokrotna medalistka turniejów międzynarodowych: Irina Cup (Warszawa), Gracia Cup (Budapeszt), Trakia Cup Marii Petrowej (Bułgaria).