Nadchodzą najpiękniejsze w roku dni… Życzymy Wszystkim – Wesołych Świąt!

Choinka… Śnieg… Wigilia… Boże Narodzenie… To bez wątpienia najbardziej magiczne dni w ciągu całego roku. Dni, w których spotykamy się z bliskimi, dni, w których przekazujemy sobie nawzajem życzenia szczęścia i radości. A także – to okres WESOŁYCH ŚWIĄT w UKS Irina!!!

Dziękujemy wszystkim: naszym wspaniałym gimnastyczkom: od tych najmłodszych po najstarsze! A za ich pośrednictwem – ich Rodzicom i Rodzinom, a także wszystkim osobom i przyjaciołom wspierającym nasz Klub. Wszystkim trenerom UKS Irina, zajmującymi się naszymi gimnastyczkami…

I nie zapominamy także o wspierających nas władzach dzielnic Mokotów, Ochota, oraz (sportowego) miasta Warszawy!

Wszystkim Wam życzymy wspaniałych Świąt, zdrowia, radości, spędzenia najbliższych dni wśród bliskich, w tej – mimo śniegu za oknem – gorącej świątecznej atmosferze. 

Życzenia przekazujemy w imieniu całego Zarządu UKS Irina Warszawa – zdrowych, radosnych rodzinnych, pełnych prezentów od Mikołaja – WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

We wish to all our Friends all over the World – gymnastics, coaches, judges – all the best and Merry Christmas!

 

gimnastyka artystyczna, logo, UKS Irina, uksirina, gimnastyka artystyczna Warszawa, gimnastyka artystyczna dla dzieci, najlepszy klub w Warszawie