Galeria zdjęć z dekoracji Otwartych Mistrzostw Mokotowa w gimnastyce artystycznej oraz pokazów gwiazdkowych UKS Irina Warszawa!

UKS Irina Team z Trenerkami

Dzięki uprzejmości fotografa obsługującego naszą imprezę sportową – Jana Kwiatkowskiego – zapraszamy Państwa do obejrzenia pięknej galerii zdjęć – z otwartych mistrzostw Mokotowa w gimnastyce artystycznej oraz pokazów gwiazdkowych. Ponad 80 zdjęć!

Mamy nadzieję, że te piękne zdjęcia pozwolą zapisać te ostatnie tegoroczne zawody w UKS Irina w pamięci i tych dużych, ale szczególnie tych małych gimnastyczek – że gimnastyka artystyczna to także wielka przyjemność, wspólna zabawa i radość. Zdobywane ciężką praca umiejętności – w takich pokazach pozwalają naszym małym (i dużym) mistrzyniom pochwalić się swoim talentem, mieć satysfakcję z podziwu wzbudzanego każdym elementem tańca wśród obserwatorów na trybunach… A że przy okazji zawitał do na św. Mikołaj…

Zapraszam do obejrzenia GALERII ZDJĘĆ – KLIKNIJ TUTAJ!

gimnastyka artystyczna, logo, UKS Irina, uksirina, gimnastyka artystyczna Warszawa, gimnastyka artystyczna dla dzieci, najlepszy klub w Warszawie