NASZE ZAWODNICZKI BEZKONKURENCYJNE NA TURNIEJU MŁODOŚCI

Aż 8 medali – 4 złote, 3 srebrne i 1 brązowy zdobyły nasze reprezentantki na odbywającym się w dniach 20 – 21 listopada 2021 r. w Szamotułach Turnieju Młodości. Nasze zawodniczki okazały się bezkonkurencyjne. W wieloboju na najwyższym stopniu podium stanęła Olivia Maslov a tuż za nią uplasowała się Maria Aszklar, w pierwszej ósemce znalazła się również Pola Świętochowska.

W poszczególnych układach Olivia Maslov wywalczyła 2 złote medale w układzie z maczugami oraz w układzie ze wstążką. Ponadto w układzie z piłką zdobyła srebrny medal ustępując tylko koleżance klubowej Marii Aszklar, która w tym układzie wywalczyła złoto. Dodatkowo Maria Aszklar zdobyła srebrny medal w układzie ze wstążką oraz brązowy medal w układzie z maczugami. Pola Świętochowska natomiast do 8 miejsca w wieloboju dołożyła 6 miejsce w układzie z piłką i 8 miejsce w układzie z maczugami.
 
 
WYNIKI
 
W wieloboju:
 
Olivia Maslov 1 miejsce 
Maria Aszklar 2 miejsce
Pola Świętochowska 8 miejsce
Nadia Dynkiewicz 29 miejsce
Matylda Kacperska 48 miejsce
Ariana Arzumanova 52 miejsce
Wiktoria Jaźwińska 56 moejsce
 
W układzie z maczugami:
 
Olivia Maslov 1 miejsce
Maria Aszklar 3 miejsce
Pola Świętochowska 8 miejsce
 
W układzie ze wstążka:
 
Olivia Maslov 1 miejsce
Maria Aszklar 2 miejsce
 
Układ z piłką:
 
Maria Aszklar 1 miejsce
Olivia Maslov 2 miejsce
Pola Świętochowska 6 miejsce
 
Gratulujemy wszystkim Naszym zawodniczkom!!!