Oliwia Skłucka – kandydatką na Miss AWF! Wybory już jutro, w środę 24 maja! Kibicujemy!

Oliwia Skłucka – jeszcze do niedawna wybitna gimnastyczka UKS Irina, a obecnie już trenerka naszych małych przyszłych gwiazd gimnastyki – jest obecnie studentką I roku warszawskiej Akademii Wychowania Fizycznego. I –  bierze udział w wyborach Miss AWF! Kto w tym roku najlepiej się zaprezentuje i zdobędzie tytuł Miss AWF Warszawa 2023? My chyba nie mamy żadnych wątpliwości!

Najpiękniejsze dziewczyny – a wśród nich nasza Oliwia: niesamowite emocje, niezapomniany show – to wszystko podczas jednego magicznego wieczoru na warszawskim AWF-ie. Jeśli nie wiecie, co zrobić wieczorem w środę 24.05.2023 – to widzimy się na wyborach Miss AWF! Gala rozpoczyna się o godz. 19:00, i odbędzie się tradycyjnie na Hali Gier AWF Warszawa ul. Marymoncka 34.

Link do wydarzenia na FB – KLIKNIJ TUTAJ!

Trzymajmy mocno kciuki za Oliwię. W trakcie Gali jej prezentację wesprą pięknymi pokazami zawodniczki UKS Irina (Nargis Usupova, Olivka Maslov, Asia Szczygieł). A całe wydarzenie opisze nam w swoim reportażu (który znajdzie na pewno miejsce na łamach naszego opiekuna medialnego – portalu Warszawa i Okolice) – Ania Szczygieł. Na pewno tez informacje o wynikach wyborów znajdziemy na stronach FB i www Klubu.

Zapraszamy wszystkich na Galę Wyborów Miss AWF Warszawa – w środę o godzinie 19:00! Kibicujemy Oliwii Skłuckiej!

Oliwia Skłucka (UKS Irina)