Zapraszamy na gimnastyczny obóz treningowy z UKS Irina!

Zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane do udziału w naszym letnim obozie gimnastycznym, który odbędzie się w ośrodku AWF w Białej Podlaskiej! A poniżej – dodatkowe informacje. Obóz organizowany jest przez klub UKS Irina Warszawa, a odbędzie się on w dniach: od 31 lipca – do 12 sierpnia 2023. Szczegółowe informacje dotyczące obozu można uzyskać kontaktując się z p. Iriną Lortkipanidze: tel. 608 300 832.

Gorąco zapraszamy do udziału i wspólnych treningów oraz zabawy z zawodniczkami Klubu! Ta przygoda pozostanie w pamięci!

W celu uczestnictwa niezbędne jest wypełnienie załączonego poniżej dokumentu – Karty Uczestnika Obozu.

Aby ściągnąć dokument: Karta Uczestnika Obozu Kliknik TUTAJ!

A jeśli chcesz obejrzeć plakat informacyjny o obozie – kliknij TUTAJ, aby go obejrzeć w pełnej wielkości.

gimnastyka artystyczna, logo, UKS Irina, uksirina, gimnastyka artystyczna Warszawa, gimnastyka artystyczna dla dzieci, najlepszy klub w Warszawie