W minioną sobotę (22.06.2024) mieliśmy możliwość obejrzenia naszych najmłodszych gimnastyczek podczas zawodów „Pierwszy Krok”… w gimnastyce artystycznej. Kilkadziesiąt gimnastyczek z grup rekreacyjnych oraz początkujących pokazało swoje umiejętności zdobyte pod okiem trenerek UKS Irina w okresie minionego roku szkolnego. A dla większości z nich były to pierwsze publiczne występy… a publiczności na trybunach nie brakowało! Wszystkie występy nagradzane były gromkimi brawami.
Ponad dwugodzinne prezentacje umiejętności naszych najmłodszych gimnastyczek przeplatane były występami – pokazami w wykonaniu ich starszych koleżanek z grupy sportowej. Warto przy tym wspomnieć, że nasze zawodniczki ułożyły, specjalnie na tę okazję, oryginalne nowe układy do występów!
Rywalizacja w zawodach „Pierwszy Krok” zakończyła się – jak w każdych zawodach – marszem i ceremonią nagradzania. Wszystkie dziewczynki otrzymały okolicznościowe medale, prezenty, oraz (już na początku zawodów) specjalne na tę okazję przygotowane bluzeczki – w których mogły potem występować.
Nie zapomniano także o trenerkach naszych najmłodszych gimnastyczek, które przygotowały nasze sobotnie wydarzenie. Dziękujemy!
I oczywiście nie obyło się bez pamiątkowego zdjęcia wszystkich gimnastyczek wraz z trenerkami! Kilkadziesiąt zdjęć można obejrzeć poniżej w dołączonej galerii.
Na koniec nie możemy zapomnieć o specjalnych podziękowaniach: zawody „Pierwszy Krok” zorganizował klub UKS Irina Warszawa dzięki i przy wsparciu oraz pomocy Biura Sportu m. st. Warszawy – za które bardzo dziękujemy!
Zapraszam do obejrzenia kilkudziesięciu zdjęć z przebiegu sobotnich zawodów!