Zapraszamy do zapisywania dzieci na gimnastykę na rok szkolny 2024/25! Czeka na nie klub tegorocznej brązowej medalistki Mistrzostw Europy juniorek i najlepsze warszawskie trenerki!

Drodzy Rodzice – zapraszamy  Was do zgłaszania waszych dzieci na zajęcia gimnastyki artystycznej do najlepszego warszawskiego Klubu: UKS Irina Warszawa! Wcześniejsze zgłoszenie dzieci umożliwi nam lepsze zorganizowanie grup/zajęć  i najlepsze przypisanie ich na odpowiedni poziom szkolenia.

Dlaczego UKS Irina Warszawa?

Nasz klub to miejsce, w którym trenują obecnie najlepsze zawodniczki w Polsce: w tym także brązowa medalistka ostatnich mistrzostw Europy juniorek, Olivia Maslov, a także Madoka Przybylska – która wraz z koleżankami (w układach zespołowych) zdobyła po raz pierwszy  w historii naszego kraju złoty medal zawodów Pucharu Świata!

Trenerką główną Klubu jest pani Irina Lordkipanidze: była międzynarodowa mistrzyni gimnastyczna, sędzina olimpijska, od ponad 30 lat mieszkająca w Polsce, wychowawczyni szeregu mistrzyń Polski w gimnastyce artystycznej. W codziennej pracy z gimnastyczkami pomagają jej trenerki, byłe zawodniczki polskiej kadry narodowej,  (między innymi): Oliwia Skłucka, Anna Szczygieł, Karolina Dobroszycka, Marta Witowska, Ksenia Ponkratiewa…  Ćwiczenia zawodniczek odbywają się na profesjonalnej hali sportowej w Warszawie przy ulicy Wawelskiej 46 (przy LO im J. Słowackiego) – umożliwiająca wygodny dojazd właściwie z całej stolicy, oraz (dla najmłodszych) na hali sportowej przy SP 85 ul. L. Narbutta 14.

Prosimy uprzejmie o wypełnienie poniższej ankiety informacyjnej:

    gimnastyka artystyczna, logo, UKS Irina, uksirina, gimnastyka artystyczna Warszawa, gimnastyka artystyczna dla dzieci, najlepszy klub w Warszawie