Świetne wyniki zawodniczek UKS Irina w trakcie międzynarodowych zawodów o Puchar Jesieni! – kilka zdjęć z pierwszego dnia zawodów

Doskonale zaprezentowały się nasze zawodniczki w trakcie międzynarodowych zawodów (organizowanych przez GWKS Ajsedora) w Warszawie – zawodów „Warszawska Jesień”. Jak tylko dotrą szczegółowe wyniki – uzupełnimy informacje o nich – ale z satysfakcją i radością informujemy że nasze zawodniczki zdobywały srebrne i brązowe medale zawodów!

Dziękujemy trenerkom/sędzinom z naszego Klubu – Ani Szczygieł i Oliwce Skłuckiej – za przygotowywanie zawodniczek do startów w zawodach! Dziękujemy Rodzicom (i rodzinom) zawodniczek za wspaniały doping na trybunach! i zapraszamy do obejrzenia kilkunastu zdjęć z pierwszej części zawodów sobotnich. Na pewno warto także zajrzeć na stronę FB – Leszek Tomaszewski Fotografia – tam znajdziemy wiele zdjęć z całego turnieju.

Informacje o zawodach pojawiły się w telewizjach polskich – w sobotę w TVN, w niedzielę – w Polsacie. TVN reprezentowała dziennikarka pani Dorota Gardias – i z olbrzymią przyjemnością prezentujemy jej zdjęcia z naszą trenerką Anią Szczygieł – która jest również studentką dziennikarstwa na UW!