UKS Irina rozpoczyna współpracę z Fundacją Sportów Gimnastycznych „MAGIA”

Obiecaliśmy Państwu dobre wieści od początku 2023 roku w naszym klubie… A więc – zaczynamy! Nowy Rok 2023 rozpoczynamy od nawiązania współpracy z Fundacją Sportów Gimnastycznych „Magia” !

Celem Fundacji jest wspieranie sportu, a w szczególności utalentowanych zawodników/zawodniczek sportów gimnastycznych. Jesteśmy pewni, że współpraca z Fundacją „MAGIA” pozwoli nam lepiej wspierać nasze wspaniałe zawodniczki, ale także przygotowywać nasze najmłodsze, przychodzące do Klubu UKS Irina Warszawa, utalentowane gimnastyczki.

A czy może być lepsza inwestycja – niż wspieranie przyszłości naszych dzieci? Współpraca z Fundacją pozwoli Klubowi UKS Irina na lepszą organizację zajęć, planowanie rozwoju zawodniczek/gimnastyczek należących do Klubu, wspieranie rozwijających się talentów naszych „irinianek”… Dzięki współpracy z Fundacją Sportów Gimnastycznych „MAGIA” będziemy także mogli lepiej promować gimnastykę artystyczną, cały nasz Klub, łatwiej docierać do środków przekazu. 

Z przyjemnością będziemy Państwa informować na bieżąco o naszej dalszej współpracy z Fundacją.

 

gimnastyka artystyczna, logo, UKS Irina, uksirina, gimnastyka artystyczna Warszawa, gimnastyka artystyczna dla dzieci, najlepszy klub w Warszawie